►Regulamin obowiązujący do 24.12.2014r.

Aktualny regulamin znajdą Państwo pod linkiem: https://ferromet.com./pl/webpage/regulamin.html

 

Regulamin sklepu internetowego FERRO-MET - obowiązuje do 24.12.2014 r. Nowy regulamin znajdą państwo powyżej.

Sklep internetowy FERRO-MET, dostępny pod adresem ferromet.com.pl , prowadzony jest przez firmę Ferro-Met Jesionowscy Sp.Jawna, wpisaną przez Prezydenta Miasta Łodzi, do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 725-11-75-249 Regon: 471335690

FERRO-MET Jesionowscy Sp.Jawna
ul. Kilińskiego 90
90-012 Łódź
REGON: 471335690
NIP: 725-11-75-249
KRS: 113342
tel. stac.: 42 674 53 07

e-sklep@ferromet.com.pl
MAPKA DOJAZDOWA

Informacje o zamieszczonych przedmiotach:

W przypadku tego samego produktu występującego w kilku/kilkunastu rozmiarach (np. wkładki drzwiowe) zamieszczone jest zdjęcie poglądowe tegoż przedmiotu. Prosimy dokładnie czytać opisy.

§ REGULAMIN ZAKUPÓW

1. Sklep internetowy FERRO-MET prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę ferromet.com.pl  

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie ferromet.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.  

3. Wszystkie ceny podane na stronie ferromet.com.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar domyślnie wystawiamy paragon, po podaniu danych do faktury i zaznaczeniu ticketu "chcę otrzymać fakturę" zostanie wystawiona faktura VAT.

5. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Takie zmiany nie obowiązują w przypadku zamówień już przyjętych do realizacji.

6. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest REJESTRACJA lub mailowe potwierdzenie złożenia zamówienia poprzez kliknięcie na link w przypadku osób niezarejestrowanych, podanie numeru telefonu oraz prawidłowego adresu e-mail - do potwierdzenia przyjęcia zamówienia. 

- Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu poprzez e-mail.

- W celu rejestracji należy skorzystać z linku REJESTRACJA i postępować zgodnie z instrukcją. Następnie należy aktywować konto klikając na link otrzymany w mailu.

7. Zamawiający  będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną. 

8. Zamówienia wysyłane są zawsze na adres podany w formularzu zamówienia, a Klient zobowiązany jest do sprawdzenia jego poprawności i zgodności. W przypadku problemów z dostarczeniem przesyłki z powodu braku lub podania nieprawidłowego adresu dostawy sklep nie ponosi odpowiedzialności. 

9. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Odnosi się to również do towarów z długim terminem realizacji. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia. 

10. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które uzależnione są od wagi, gabarytu wyrobu lub wybranej przez Klienta formy transportu.

§ WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

11. Wymagania techniczne do korzystania ze Sklepu są następujące: komputer z dostępem do Internetu i zainstalowaną przeglądarką internetową obsługującą standard HTML 5 i język JavaScript oraz włączoną obsługą plików cookies w przeglądarce.

12. Zakazane jest podejmowanie czynności i dostarczanie przez Klientów treści o charakterze bezprawnym.

§ FORMY PŁATNOŚCI

13. Możliwe są następujące formy płatności:

- Przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. 

Przelewu można dokonać również poprzez system przelewy.24

- Płatność przy odbiorze za pobraniem – płatność za przedmiot przy jego odbiorze 

14. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, ferromet.com.pl zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem, lub realizację zamówienia wyłącznie po wpłynięciu zaliczki.

Przy towarach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

§ PRZESYŁKA

15. Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, oraz kurierem SIÓDEMKA.

Kupujący jest obciążany kosztami wysyłki określonymi w cenniku koszty wysyłki.
 

16 .TERMIN WYSYŁKI - podany przy opcji "Dostępność" 

Czas realizacji wysyłki jest uzależniony od rodzaju zamawianego towaru. Wszelkie informacje dotyczące terminu dostaw zawarte są na stronie z danym produktem. Dokładamy wszelkich starań aby te informacje były jak najrzetelniejsze. W przypadku jakichkolwiek przeszkód związanych z opóźnieniem dostaw, błędów itd. zostaną Państwo poinformowani o ewentualnym opóźnieniu.

Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

§ ZWROTY


17. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni. Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość. 

Więcej informacji znajdą Państwo

Prawo odstąpienia od umowy

Gwarancja Zwrot Reklamacja

§  ZASADY ZWROTU TOWARÓW


18. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Uszkodzony towar należy wysłać na adres naszej firmy: 

Ferro-Met Sp. Jawna 
90-012 Łódź, ul. Kilińskiego 90 

Po weryfikacji stanu odesłanego produktu firma nasza niezwłocznie przystąpi do działań, mających na celu satysfakcjonujące dla Klienta rozwiązanie problemu.

Klient nie może ponosić z tytułu wykonywania swojego prawa odstąpienia od umowy żadnych opłat poza bezpośrednimi kosztami zwrotu towarów.